Dlaczego naklejki ścienne?

Dekoracje ścian tradycyjnymi metodami są dość czasochłonne, a przy okazji powodują w domu spory bałagan- starą tapetę, a często farbę również, należy usunąć przed ułożeniem nowej, kurz wciska się w każdy zakamarek i jeszcze długo po remoncie trzeba z nim walczyć. Łatwo też zrobić coś nie tak i wtedy cła praca może iść na marne.

Reklama

naklejki na ścianęI właśnie dlatego coraz częściej zamiast wałków, pędzli i tapet wybieramy naklejki na ścianę. Zgoda – także i one, jeśli zakłada się je w pośpiechu, bez należytej staranności, mogą zostać nałożone niewłaściwie i efekt nie będzie ciekawy. Wystarczy jednak kilkanaście minut, żeby nawet największą naklejkę na ścianę przykleić równo i uzyskać bardzo atrakcyjny wzór, nierzadko lepiej się prezentujący niż klasyczne szablony do malowania.

Dodatkowym atutem naklejek ściennych jest fakt, że, w porównaniu do innych metod remontu, są one śmiesznie tanie, bo nawet gigantyczna naklejka to koszt rzędu kilkudziesięciu – stu kilkudziesięciu złotych, co w porównaniu z tysiącem albo i dwoma wydawanymi w przypadku tapetowania robi sporą różnicę. Często też nie potrzebujemy kapitalnego remontu, a jedynie chcemy odświeżyć wnętrze. W takim przypadku trudno o lepszą propozycję od dużej naklejki na ścianę.

Zapewne rozwiązanie takie ma również wady, ale w zestawieniu z plusami tego prostego rozwiązania można uznać je za niezbyt znaczące. A na pewno wadą nie jest mały wybór wzorów, bo każdy producent ma własną listę, natomiast w niektórych sklepach można znaleźć dosłownie miliony motywów do wyboru.

Stopka autorska: naklejki na ścianę – http://minka.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 6.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz