Odzież używana popularna wśród celebrytów

Od kilku sezonów w kolorowych czasopismach zauważyć można lansowanie mody na odzież używaną. Do zakupów w second handach zachęca coraz więcej gwiazd, które głośno przyznają się do wizyt w tego typu miejscach. W świecie celebrytów oryginalny i niepowtarzalny ubiór jest warunkiem koniecznym do zaistnienia w środowisku.

Reklama

odzież używanaPrawdziwa gwiazda nie może sobie pozwolić na pojawienie się dwukrotnie w tej samej kreacji. Równie niewybaczalne fopaux popełniła by zakładając odzież pochodzącą z popularnych sieciówek, dostępnych dla tłumów. Z drugiej jednak strony, kreacje pochodzące od indywidualnych projektantów kosztują majątek i na co dzień mogą pozwalać sobie na nie tylko najzamożniejsze gwiazdy. Alternatywą dla tych dysponujących mniejszym zasobem gotówki mogą być właśnie zakupy w second handach. Oferowana tam odzież używana często może okazać się łakomym kąskiem dla poszukiwaczy inspiracji i nowych stylizacji.

Oprócz pobudek czysto ekonomicznych, za zwiększającą się popularnością zakupów w tego typu miejscach stać mogą nieco inne przesłanki. W czasach kryzysu, gdy wielu przeciętnych obywateli zmuszonych jest do ograniczania wydatków i podejmowania oszczędności, przepych i bogactwo sław może wzbudzać irytację. Nic dziwnego, iż starając się zachowywać odpowiedni wizerunek i nie wzbudzać negatywnych emocji, sięgają po końcówki kolekcji, czy mniej kosztowne elementy garderoby. Niewielu stać na to, by budzić niechęć i zazdrość wśród swoich fanów. Specjaliści od PR i managerowie sław cały czas dokładają starań by zbudować ich odpowiedni wizerunek, który może lec w gruzach w przeciągu kilku chwil.

Jak widać lansowana wśród gwiazd moda na zakupy w second handach może wynikać nie z konieczności oszczędności, czy faktycznego zainteresowania trendami z drugiej ręki, ale po prostu chęcią zbudowania odpowiedniego wizerunku. Jednak na szczęście nie jest to regułą – w końcu wśród naszych celebrytów odnaleźć można i takich, którzy na długo przed nastaniem tej specyficznej mody deklarowali, zamiłowanie do zakupów w tego typu miejscach.

Stopka autorska: odzież używana – http://www.hurteco.pl/odziez-uzywana.php

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz