Długie i mozolne przygotowania do ślubu

Dzień wesela to najpiękniejsza chwila w życiu. Dlatego też nawarstwia ona tyle stresów oraz powoduje podwyższony poziom zdenerwowania. Dlaczego tak się dzieje, co powoduje iż para młoda zamiast cieszyć się zbliżającą imprezą, denerwuje się i stresuje.

Reklama

przygotowania do ślubuPrzede wszystkim przygotowanie całej imprezy to nie lada wyzwanie logistyczne. Należy, w uproszczeniu załatwić kościół i księdza, sale balową, fotografa, kamerzystę, zespół grający muzykę. Nie wspominając już o liście gości i zaproszeniach.

Cała operacja, bo można to tak śmiało nazwać, rozpoczyna się wiele miesięcy przed tym jedynym dniem. Na początku co oczywiste, musimy synchronizować terminowo ślub w kościele oraz salę weselną. Z uwagi na spore zainteresowanie, jakim cieszą się najlepsze sale weselne, nie dziwi fakt iż rezerwacji należy dokonać nawet rok przed planowanym ślubem. Oczywiście salę weselną, wybieramy pod kątem ilości zaproszonych gości. Dzisiaj wynajęcie sali łączy się z wykupieniem kompletnego menu, więc odpada nam problem, dotyczący organizacji cateringu na własne wesele.

Kolejne aspekty, jakimi należy się zająć, to dobór odpowiedniej osoby, która zajmie się oprawą fotograficzną i filmową naszego wesela. Fotografia ślubna obok videofilmowania to dość ważne aspekty. Fotografia ślubna po wielu latach, potrafi przywołać wszystkie pozytywne emocje, jakich doświadczyliśmy podczas imprezy weselnej. Videofilmowanie, to z kolei doskonała pamiątka dla rodziny. Wszak raz na jakiś czas, rodzina zasiada wspólnie przed telewizorem i po raz dziesiąty przypomina sobie ślub, oczywiście z naciskiem na wszelkie śmieszne wydarzenia. Dlatego, szukając osób, które zajmą się obsługą imprezy weselnej od tej strony, powinniśmy wybierać najlepszych profesjonalistów. Nie możemy pozwolić sobie, na jakiekolwiek błędy z doborem fotografa czy kamerzysty, gdyż jak wiadomo, zdjęcia ślubne czy film ma być najwyższych lotów.

Kolejny aspekt to decyzja dotycząca muzyki na weselu. Sprawa jest prosta- wybieramy zespół grający na żywo lub proponujemy obsługę wesela DJ-owi.

Widać zatem, mimo iż wesele, to jeden z najpiękniejszych dni w naszym życiu, że przygotowania do niego są niezwykle długie i mozolne.

Stopka autorska: Fotografia ślubna – http://www.treephoto.pl

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz