Skateshopy, czyli gdzie kupić ubrania skate

Niemal na każdym kroku zauważamy popularność jaką zyskała moda hip-hipowa wśród młodych ludzi w Polsce. Na ulicach co chwile napotykamy osoby ubrane w luźne ciuchy, czyli charakterystyczny element tej subkultury. Skate wybiera tylko markową odzież i gadżety, które nabywa w specjalnych sklepach nazywanych sketeshopami. Tego typu obiektów jest całe mnóstwo. Funkcjonują zarówno w postaci stacjonarnej jak i wirtualnej.

Reklama

ubranie skateSkate sklep oferuje dystrybucję większości marek znanych z produkcji ubrań dla hip-hopowców. Niemal każdy właściwie wyposażony sklep tego typu posiada w swojej ofercie ubrania takich marek jak Fubu, Mass, Clinic oraz cieszącej się w ostatnim czasie dużą popularnością polskiej firmy Prosto. Uwagę zwraca fakt, że wszystkie kolekcje odzieżowe skateshopy sprzedają w pojedynczych egzemplarzach, co pozwala każdemu członkowi subkultury na utrzymanie własnego odrębnego stylu.

W sklepach specjalizujących się w modzie hip-hopowej znajdziemy luźne i obszerne T-shirty, najróżniejsze czapki z daszkiem, bluzy z kapturami lub bez, sportowe, szerokie dresy, stylowe obszerne spodnie, obuwie hip-hopowe i wiele innych. Często spotykane w asortymencie skateshopów są hip-hopowe gadżety takie jak np. portfele czy paski do spodni oraz coraz częściej ubrania dla dziewczyn oraz dzieci.

Jeśli chodzi o wzornictwo to w sklepach tego typu zauważymy tak bogaty wybór fasonów, wzorów i motywów, że na pewno każdy, nawet najbardziej wymagający skate znajdzie ciuchy odpowiednie dla siebie. Sketeshopy to nie tylko ubrania. Znajdziemy tu także całe mnóstwo deskorolek i akcesoriów związanych z uprawianiem skateboarding’u . Są to między innymi: trucki, kółka, deski, kaski, ochraniacze itd.

W naszym kraju obserwujemy rosnącą ilość skateshopów. W tej chwili jest ich już naprawdę dużo zarówno stacjonarnie jak i w Internecie. Niemal w każdym dużym czy średnim mieście natrafimy na taki sklep. Jednak rośnie także ilość osób, które decydują się na zakupy online. Popularność tego typu zakupów wynika, podobnie jak w innych branżach, z niewątpliwej wygody – produkty nabywamy bez wychodzenia z domu, oraz możliwości porównania cen i asortymentu kilku skateshopów jednocześnie w krótkim czasie.

Stopka autorska: Skate sklep – http://unhuman.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz