Uwodzenie – co warto wiedzieć?

Prawdą, że uwodzenie jest sztuką ciała, i także pomyślunku. Bo co się może stać, jeśli stracona okazja już się nie powtórzy i ta właśnie obecna chwila, a nie inna jest decydującą o rozwoju wypadków? Jak powiedział ktoś kiedyś: do odważnych świat należy, to, co tu i teraz jest najważniejsze. I daje możliwości najlepszego sukcesu w tym trudnym procesie uwodzenia.

wręczanie kwiatówPierwszą i najważniejszą zasadą jest to, że kobieta musi czuć się zdobywana. Musi wiedzieć, że jest tą jedyną, która w tym momencie pochłania całkowitą uwagę mężczyzny. Musi czuć, że mu imponuje, pociąga, absorbuje. Bez tego, nawet najbardziej wyszukane kwiaty, czy bombonierki nie spowodują dobrego wrażenia. Kobieta musi czuć się doceniona w różnych sferach. Imponując wyglądem zbiera się oczywiście duże plusy, jednak umiejętność ciekawej konwersacji, zabawnego opowiadania zapewni to, że potencjalna wybranka zacznie słuchać z podziwem i zaciekawieniem -zainteresowana tym, co jeszcze mężczyzna ma do powiedzenia. Jedną z najważniejszych rad w uwodzeniu jest to, że skrajności są złe. Nie można bowiem na siłę opowiadać zabawnych historii dotyczących nieznanych osób i sytuacji całej rodziny. Gdy połączy się tych kilka czynności: rozmowa, spacer, przekąska, uśmiech, gest- to zdziała cuda. Ważne są bowiem drobne i pozornie nic nie znaczące gesty, jak pocałunek w rękę, który może być wyrazem szacunku, ale i pożądania.

Wielu zastanawia się jak rozkochać w sobie kobietę?. To zależy od kilku różnych czynników. Od tego, w jakiej sferze się ona obraca, jakich ma znajomych, czym się zajmuje i oczywiście, jakie ma zainteresowania. Wiadomo, że kobieta przyzwyczajona do luksusu nie ucieszy się z randki polegającej na spacerze po parku. Chyba, że ktoś jest bardzo pewien swojego czaru i uroku – to może spróbować. Kluczem do sukcesu jest wypracowanie kompromisu polegającego na tym, że kobieta czuje się zdobywana, a nie poddawana nachalnym manipulacjom. Gdy wyczuje się, że jej już zależy -można spokojnie spocząć na laurach.

Stopka autorska: jak rozkochać w sobie kobietę – http://jakrozkochac.pl/

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz