Jak wybierać produkty do domu w klubie zakupowym?

Niebanalny salon, urzekająca sypialnia, łazienka z pomysłem. W każdym z nas tkwi potrzeba otaczania się ładnymi przedmiotami, które nie tylko zdobią wnętrze, ale i dobrze wpływają na nasze samopoczucie. Przywiązujemy się do najbliższych nam przedmiotów, ponieważ idealnie pasują one do gustu i stanowią zewnętrzne odbicie naszego poczucia smaku. Jeśli należysz do grona estetów, ceniących sobie wyjątkowe wyposażenie najbliższej przestrzeni, poznaj atrakcyjny sposób na zakupy w sieci.

Reklama

Kluby zakupowe są znaną od lat formą nabywania produktów, oferowanych dla garstki zadeklarowanych członków, po niższej cenie. W zamian za przynależność do klubu otrzymują oni możliwość kupienia w określonym czasie przedmiotów za ułamek standardowej ceny. Oferta klubów zakupowych jest zazwyczaj bardzo szeroka – od ubrań, biżuterii, dodatków, bielizny, po meble i elementy wyposażenia wnętrz.

Raczej nie należy nastawiać się na kompletne umeblowanie domu przy wykorzystaniu atrakcyjniejszych propozycji z sieci. Każda z ofert jest wyjątkowa, są one jednak zazwyczaj niespójne i stworzenie ujednoliconej całości, opierając się na dostępnych przedmiotach, nie jest możliwe. Należy raczej przyjąć, że przedmioty te uzupełnić mają istniejącą już bazę, stawiając przysłowiową kropkę nad i.

Jest to świetna opcja, ponieważ całe mieszkanie może zostać wyposażone przy użyciu tańszych, typowych kształtów, do których łatwo będzie dodać stworzone przez projektantów przedmioty o wyjątkowej formie. Baza meblarska powinna więc być raczej stonowana, o uniwersalnym kolorze i minimalistyczna w dodatkach.

Tylko właściciele wielkich apartamentów mogą pozwolić sobie na kupowanie asortymentu jedynie z uwagi na wygląd. Wielka gabarytowo lampa czy niepraktyczny, a piękny stolik pasować będą w pałacu. Właściciele typowych mieszkań nie mogą pozwolić sobie na podobna niefrasobliwość.
W przypadku mniejszych przestrzeni każdy metr jest na wagę złota. Dlatego tak ważna jest przemyślana aranżacja. Kanapa stać może plecami do kuchni, a stolik – być opuszczaną półką, składaną na czas nieużywania. Podobnie z estetycznymi dodatkami. Po co kupować zwykłą figurkę, jeśli równie dobrze ozdobią przestrzeń przedmioty piękne i funkcjonalne zarazem? Każdy obierak do warzyw, ekspres do kawy czy nawet zestaw pieprzniczki z solniczką , jeśli wyszły spod ręki projektanta, uzupełnią przestrzeń o dodatkowe walory estetyczne.

Kolory są równie ważne. Dobrze prezentować się będą zarówno zachowawcze łączenie barw z jednej palety, jak i rozwiązanie dla odważnych – zestawianie kontrastowych barw, które nadadzą życia i wigoru.

Specyfiką klubów zakupowych jest ograniczony w ilości  asortyment, który możemy kupić jedynie w określonym czasie. Dlatego osoby chcące urządzić mieszkanie przy pomocy designerskich perełki.dodatków, muszą na okrągło oglądać nowe oferty, polując na pasujące do danej przestrzeni

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 10.0/10 (liczba ocen: 1)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz