Osiedle Słoneczny Ołtaszyn we Wrocławiu – drugi etap w stanie surowym

Drugi etap budowy osiedla Słoneczny Ołtaszyn we Wrocławiu wchodzi w ostatnią fazę realizacji. Do budynków w stanie surowym wchodzą ekipy wykończające.

Inwestycja realizowana jest od 2012 roku. W tym czasie oddano do użytku kilkadziesiąt mieszkań, do których już zdążyli wprowadzić się ich nowi właściciele. W ramach drugiego etapu powstają dwa dwupiętrowe budynki, w których łącznie znajdują się 42 lokale. Osiedle stawia firma Partner Capital Group z Wrocławia.

Przestronne mieszkania z antresolą

Z punktu widzenia przyszłych mieszkańców istotne jest to, że większość z nich to lokale przestronne i wygodne. Najmniejsze mają 46 m2, największe – ponad 85 m2. Warto dodać, że chociaż budynki nie zostały jeszcze oddane, większość mieszkań znalazła już nabywców. Na chętnych czeka jeszcze tylko siedem lokali.

Wciąż jeszcze można na osiedlu Słoneczny Ołtaszyn kupić mieszkania zlokalizowane na ostatnim, drugim piętrze. Ich zaletą jest antresola pozwalająca w ciekawy sposób zorganizować przestrzeń wewnątrz.

Warto dodać, że już wkrótce rozpocznie się realizacja etapu trzeciego. W jego ramach wzniesione zostaną dwa kolejne budynki, w których znajdzie się miejsce dla 42 mieszkań.

Dogodna lokalizacja, miejsca parkingowe

Osiedle Słoneczny Ołtaszyn zlokalizowane jest w cieszącej się coraz większą popularnością wrocławskiej dzielnicy Krzyki. W pobliżu znajdują się ważne z punktu widzenia przyszłych mieszkańców obiekty, takie jak przedszkole i szkoły, a także urząd pocztowy, przychodnia oraz tereny zielone.

Położenie osiedla nie jest przypadkowe. Inwestor, analizując potrzeby potencjalnych klientów uznał, że właśnie taka lokalizacja zapewni ich najbardziej efektywnie zaspokojenie. Dotyczy to zarówno młodych rodzin z dziećmi jak i osób nieco starszych.

Każdy z budynków stawianych na osiedlu ma podziemny parking, na którym właściciele mieszkań mogą wykupić miejsca postojowe. Do dyspozycji mieszkańców są także parkingi przed budynkami. Ci, którzy po mieście poruszają się wykorzystując transport zbiorowy mogą skorzystać z przystanku, który leży 250 m2 od osiedla.

Dni Otwarte w każdą sobotę

W odróżnieniu od innych inwestycji deweloperskich każdy z chętnych na mieszkanie może wybrać się na osiedle i na własne oczy przekonać się, jak wyglądają lokale. W każdą sobotę organizowane są dni otwarte, w czasie których można porozmawiać o mieszkaniu, źródłach finansowania oraz o tym, jak mieszka się na osiedlu.

Więcej o realizacji drugiego etapu inwestycji na stronie Osiedla Słoneczny Ołtaszyn

VN:F [1.9.18_1163]
Ocena: 0.0/10 (liczba ocen: 0)


Brak komentarzy... bądź pierwszy, dodaj swój komentarz!

Dodaj komentarz